İşini e-ticaret ve e-ihracatla büyütmek isteyen tüm KOBİ’ler 15 Nisan’da bu zirvede

İşini e-ticaret ve e-ihracatla büyütmek isteyen tüm KOBİ’ler 15 Nisan’da bu zirvede

KOBİ E-ticaret Zirvesi 2021, IdeaSoft ve iyzico işbirliği ile Vodafone ana sponsorluğunda online olarak gerçekleşecek

Türkiye’nin e-ticaret altyapı lideri IdeaSoft’un, her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği KOBİ E-Ticaret Zirvesi 2021, bu sene online olarak iyzico işbirliğiyle ve Vodafone ana sponsorluğunda 15 Nisan’da gerçekleştirilecek.

KOBİ E-ticaret Zirvesi, IdeaSoft ve iyzico işbirliğinde, Pazarlamasyon’un kürasyonunda bu yıl online olarak gerçekleşiyor. Ana sponsorluğunu Vodafone’un üstlendiği zirve sektörün önde gelen isimlerini ağırlarken, KOBİ’lere e-ticaret alanında bir ışık yakmayı hedefliyor. 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirilen ve 1000’i aşkın kişinin katıldığı zirvelerde katılımcıların %85’den fazlasını KOBİ’ler oluştururken; etkinliğe 17 şirket ve 13 konuşmacı katılmıştı.

"Öncesi&Sonrası” temasında gerçekleşecek olan zirvede, e-ticaretin dünü ve bugünü de ele alınarak, e-ticarete başlamak isteyen KOBİ'lere ve e-ihracatla sınırları kaldırmak isteyen işletmelere yol haritası çizilecek. 15 Nisan’da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan zirve, workshoplar eşliğinde etkileşimli olarak sürecek.IdeaSoft’un CEO’su Seyhun Özkara, “KOBİ’lerin e-ticaret ve e-ihracata dair merak ettiği tüm konuları işin uzmanlarından dinleyebileceği ve onlarla doğrudan iletişim kurabilecekleri KOBİ E-ticaret Zirvesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. KOBİ’lerimizin dijital dönüşüm sürecine hızla etki eden e-ticaret ve e-ihracat sektörüne girmek isteyen herkes için ücretsiz olarak düzenlediğimiz online zirvede 15’ten fazla iş ortağımızı, sektörün önde gelen isimlerini ve 1000’i aşkın katılımcıyı ağırlayacağız.” dedi.

iyzico&PayU CEO’su Barbaros Özbuğutu ise, “iyzico olarak kuruluşumuzdan bu yana on binlerce KOBİ’mizin dijitalleşme sürecine teknolojilerimizle katkıda bulunduk ve bulunmaya da devam ediyoruz. 15 Nisan’daki KOBİ E-Ticaret Zirvesi etkinliğinde ise e-ticaret ve e-ihracat konularını gün boyunca işin uzmanlarıyla birlikte konuşacağız ve tecrübelerimizi katılımcılar ile paylaşacağız. E-ticaret ekosistemine dahil olmayı planlayan, halihazırdaki iş modelini geliştirmenin yollarını arayan veya e-ihracat ile tüm dünyaya satış yapmak isteyen tüm KOBİ’lerimizi bu etkinliğe davet ediyorum.” şeklinde konuştu.